Pozwól sobie na
więcej z kredytem
gotówkowym

Im wyższa kwota kredytu, tym niższe
oprocentowanie

Witaj !

Z myślą o tobie, przygotowaliśmy wjątkową ofertę !!!

Weź dopasowany do Twoich potrzeb promocyjny kredyt gotówkowy
w mBanku i osiągaj swoje cele

 • im wyższa kwota kredytu, tym niższe oprocentowanie
 • dopasowujesz wysokość raty do własnych potrzeb
 • oferujemy pieniądze nawet w 15 minut - przez internet
  i bez wychodzenia z domu
 • kwota kredytu nawet do 150 000 zł
 • umożliwiamy automatyczną spłatę rat w wybranym przez Ciebie dniu

Szybki kredyt dla stałych klientów nawet w 30 sekund
w nowym serwisie transakcyjnym i aplikacji mobilnej mBanku

Jeśli masz już konto w mBanku, sprawdź w serwisie transakcyjnym lub w nowej aplikacji mobilnej , czy przygotowaliśmy dla Ciebie indywidualną propozycję kredytową. Indywidualna propozycja kredytowa to indywidualny limit, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Pieniądze możesz uzyskać nawet w 30 sekund*.    

*Szybki kredyt gotówkowy w nowym serwisie transakcyjnym mBanku i w nowej aplikacji mobilnej mBanku na urządzenia z systemem Android lub iOS udostępniany jest indywidualnie dla klientów mBanku w oparciu o ich dotychczasowe relacje z mBankiem SA, takie jak np. regularne przelewanie wynagrodzenia i pozytywna historia w BIK.
 • Jestem klientem mBanku
 • Nie jestem klientem mBanku

Już dziś złóż wniosek o kredyt gotówkowy

 • Weź kredyt bez wychodzenia z domu:

  1. Złóż wniosek online.


  Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 zł brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

  2. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym.

  3. Pieniądzę otrzymasz nawet w 15 minut na Twoje konto w mBanku.

 • Weź kredyt bez wychodzenia z domu:

  1. Załóż konto w mBanku, za pośrednictwem poniższego przycisku.


  2. Złóż wniosek online.

  Jeśli wnioskujesz o kredyt do 50 000 zł brutto i będą wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody, możesz je przesłać do mBanku mailem w postaci skanu historii operacji w formacie PDF.

  3. Zaakceptuj warunki Umowy w serwisie transakcyjnym.

  4. Pieniądzę otrzymasz nawet w 15 minut na Twoje konto w mBanku.

Oprocentowanie i wybrane opłaty 

Kredyt gotówkowy

Opłaty i prowizje

Oprocentowanie (nominalne w skali roku) od 0,00% do 10,00%
Prowizja za udzielenie kredytu1 od 0% do 17,99%
Opłata za udzielenie karencji 0 zł
Opłata za sporządzenie aneksu do umowy kredytowej 0 zł
Opłata za realizację dyspozycji kredytobiorcy zmieniającej parametry kredytu lub warunki umowy nie wymagającej sporządzenia aneksu 0 zł 
Ubezpieczenie spłaty kredytu  
Pakiet Standard 0,096% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Komfort 0,144% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Prestiż 0,202% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2
Pakiet Premium 0,2716% * liczba miesięcy kredytu * łączna kwota kredytu2

1. Dotyczy wniosków złożonych poprzez Internet/mKiosk/Centrum Kredytowe/Centrum Finansowe/Konsultanta mLinii/Eksperta online
2. Łączna kwota kredytu to przyznana kwota kredytu uwzględniająca kredytowaną opłatę z tytułu ubezpieczenia.

Reprezentatywny przykład dla kredytu gotówkowego udzielonego w ramach Promocji „Pozwól sobie na więcej”: oprocentowanie nominalne zmienne 8,49% w skali roku, całkowity koszt kredytu 3789,07 zł (w tym prowizja za udzielenie kredytu 15,99% od całkowitej kwoty kredytu), całkowita kwota kredytu 10 311 zł, rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu wynosi 17,97%, czas obowiązywania umowy 47 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty 14 100,07 zł, 47 równych rat miesięcznych w wysokości 300 zł – sporządzono w oparciu o informacje własne z dnia 16.09.2015 r.
Promocja „Pozwól sobie na więcej ” trwa 01.10.2015-02.11.2015 r. i skierowana jest do osób, które w okresie trwania Promocji złożą wniosek o kredyt gotówkowy.
Odroczenie spłaty dotyczy części kapitałowej raty kredytu. Przyznanie kredytu gotówkowego i ostateczna decyzja o zmianie warunków spłaty kredytu zależy od pozytywnej oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy przez mBank S.A.

Zawarcie umowy o kredyt gotówkowy i jego udzielenie osobie nie będącej klientem mBanku S.A. lub będącej klientem mBanku do którego nie została skierowana informacja o wstępnie wyliczonej zdolności kredytowej w ramach Oferty specjalnej uzależnione jest od udokumentowania przez wnioskodawcę uzyskiwanego wynagrodzenia zaświadczeniem o zarobkach (z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/ zlecenia, kontraktu zawodowego) lub pełną historią operacji pobraną z rachunku klienta za okres ostatnich pełnych 6 miesięcy poprzedzających miesiąc złożenia wniosku, potwierdzającą wpływ wynagrodzenia na dany rachunek. Może ona zostać wygenerowana bezpośrednio z serwisu internetowego banku prowadzącego rachunek wnioskodawcy i przesłana w formie skanu (plik typu PDF) załączonego do odpowiedzi na maila ze wstępną decyzją kredytową. Maksymalna kwota kredytu gotówkowego udzielona na podstawie umowy zawartej w formie elektronicznej przez dotychczasowych klientów mBanku bez możliwości skorzystania z Oferty specjalnej lub nowych klientów wynosi maksymalnie 50 000 zł brutto.
Oferta specjalna to indywidualna propozycja kredytowa przygotowana na podstawie dotychczasowej współpracy klienta z mBankiem – skierowana do klientów, których zdolność kredytowa zbadana przez bank umożliwia przyznanie wnioskowanego limitu kredytowego.
Środki mogą zostać przekazane na konto klienta wewnętrznego: w mBanku nawet w 15 minut od elektronicznego podpisana umowy oraz w innym banku zgodnie z zasadami sesji przelewów dla klientów detalicznych dostępnych na: http://www.mbank.pl/sesje-przelewow. W przypadku, kiedy środki z kredytu mają zostać przekazane na rachunek klienta zewnętrznego w innym banku przelew może zostać zrealizowany nawet w 15 minut od momentu elektronicznego podpisania umowy kredytowej zgodnie z zasadami realizacji przelewu ekspresowego do 5 tys. zł zamieszczonymi na stronie www.mbank.pl/zasady.
Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Szczegółowe informacje, w tym warunki i opłaty związane z kredytem gotówkowym są określone w: Tabelach stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., Taryfie prowizji i opłat bankowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A, Regulaminie udzielania kredytów konsumpcyjnych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A., w Warunkach udzielania kredytu gotówkowego w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. oraz w Regulaminie Promocji „Pozwól sobie na więcej” dostępnych na: www.mbank.pl/gotowka